aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 65 lat KS Polonez! ŻEGLARSKI KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu!

Strona główna > O nas > Wyniki sportowe

1951-1972 1973-1977 1978-1985 1986-1995 1996-2001 2002-2014 2015-2016

Rok 1986 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r.)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Nowacka Mistrzostwa Polski Juniorów JUDO I miejsce
Kalinowska Mistrzostwa Polski Juniorów JUDO III miejsce
Chmielewska Mistrzostwa Polski Juniorów JUDO V miejsce
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie OCN
Z. Domański Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie OA
J. Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Polski v miejsce w klasie OC
W. Załęski Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie OCN
A. Fijał Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie OCN
A. Śliwa Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce klasa OFS
W.Niemczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie OFS
J. Kucharski Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie OFS
J. Żywczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie SBN
R. Ceryngier Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie SC
Rok 1987 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce drużynowo
J. Żywczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie NB
Władysław Kruk Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie NC
J. Żywczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie SB
R. Ceryngier Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie SC
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie OCN
Z. Domański Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie OA
Rok 1988 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce drużynowo
J. Posłuszny Motorowodne Mistrzostwa Polski Mistrz Polski w klasie NB
J. Żywczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie NB
Władysław Kruk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie NC
M.Bugryn Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie NC
P. Makowski Motorowodne Mistrzostwa Polski v miejsce w klasie SC
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejse w klasie O-250
A. Śliwa Motorowodne Mistrzostwa Polski Mistrz Polski w klasie OA
Rok 1989 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce drużynowo
J. Posłuszny Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie NB
Władysław Kruk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie NC
A. Ceryngier Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie SC
Z. Domański Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie OC
J. Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie OC
Rok 1990 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
J. Hankiewicz Międzynarodowe Mistrzostwa Czechosłowacji gra mieszana 14 finału
Sekcja Badmintona Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier
J. Hankiewicz Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier gra mieszana 14 finału
J. Hankiewicz Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier gra pojedyńcza III miejsce
J. Hankiewicz Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier gra podwójna 12
J. Hankiewicz Mistrzostwa Poslki Badmintona Suwałki gra pojedyńcza I miejsce
J. Hankiewicz Mistrzostwa Polski Babmintona Suwałki gra podwójna I miejsce
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce drużynowo
J. Posłuszny Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie NB
M.Bugryn Motorowodne Mistrzostwa Polski Vice Mistrz w klasie NC
Władysław Kruk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie NC
Z. Domański Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie OC
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie 0-500
Rok 1991 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce drużynowo
Sitarek Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie 0-250
Z. Domański Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie 0-350
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-350
J. Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-500
A. Taranda Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-500
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie 0-500
R. Ceryngier Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie SC
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Węgier III miejsce w klasie 0-350
Domański Puchar Nadrenii III miejsce w klasie 0-350
Domański Błękitna Wstega Dunaju III miejsce w klasie 0-350
Rok 1992 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Babmintona Indywidualne Mistrzostwo Polski w Krakowie
Dariusz Zięba gra pojedyńcza I miejsce
J. Hankiewicz gra pojedyńcza II miejsce
J. Hankiewicz gra podwójna I miejsce
Krajewski gra podwójna III miejsce
GrzybekSyta gra podwójna II miejsce
S. Rutkiewicz gra podwójna III miejsce
KrajewskiRutkiewicz gra mieszana II miejsce
Grzybek gra mieszana III miejsce
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-350
J. Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Polski I miejsce w klasie 0-500
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-500
M.Bugryn Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie 0-550
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Warszawy V miejsce drużynowo
M.Bugryn Motorowodne Mistrzostwa Warszawy I miejsce w klasie NC
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Europy IV miejsce w klasie 0-350
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Świata III miejsce Brązowy Medal
J. Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Czechosłowacji I miejsce Złoty Medal
Rok 1993 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce drużynowo
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-350
Władysław Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-250
B.Tymińska Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-250
J. Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-500
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-500
J. Żywczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie N-350 Skutery
Rok 19931994 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Babmintona Mistrzostwa Polski w Babmintona II miejsce drużynowo
M.Lipińska Młodzierzowe Mistrzostwa Polski, gra pojedyńcza I miejsce
Sylwia Rutkiewicz Młodzierzowe Mistrzostwa Polski, gra pojedyńcza III miejsce
M.Borowiec Młodzierzowe Mistrzostwa Polski, gra pojedyńcza V miejsce
M. Lipińska, Sylwia Rutkiewicz Młodzierzowe Mistrzostwa Polski I miejsce, gra podwójna kobiet
M.Borowiec Młodzierzowe Mistrzostwa Polski I miejsce, gra podwójna mężczyzn
Sylwia Rutkiewicz, M. Borowiec Młodzierzowe Mistrzostwa Polski I miejsce, gra mieszana
M.Lipińska Młodzierzowe Mistrzostwa Polski II miejsce, gra mieszana
Robert Matusiak Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów I miejsce w grze pojedyńczej i podwójnej
Dariusz Zięba Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów I miejsce
J. Hankiewicz Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów II miejsce, gra pojedyńcza
M.Borowiec Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów III miejsce, gra pojedyńcza
Beata syta Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów III miejsce, gra pojedyńcza
M. Lipińska, Sylwia Rutkiewicz Indywidualne Mistrzostwa Polski III miejsce, gra podwójna
Beata syta, E. Grzybek Indywidualne Mistrzostwa Polski II miejsce - gra podwójna
J. Hankiewicz, Dariusz Zięba Indywidualne Mistrzostwa Polski II miejsce, gra podwójna
M.Borowiec, Robert Matusiak Indywidualne Mistrzostwa Polski III miejsce, gra podwójna
E. Grzybek, Robert Matusiak Indywidualne Mistrzostwa Polski II miejsce, gra mieszana
Rok 1994 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejse w punktacji zespołowej
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-250
Dariusz Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Polski I miejsce w klasie 0-350
Paweł Makowski Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-350
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-500
Jerzy Kryspin Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie 0-500
Ryszard Ceryngier Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie ON-550
Jacek Zywczyk Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie 0-350
Marta Kołodziejczyk Mistrzostwa Polski Seniorów - JUDO kategoria 72 kg - I miejsce
Marta Kołodziejczyk Mistrzostwa Polski Seniorów - JUDO kategoria open II miejsce
Robert Trędowski Mistrzostwa Polski Seniorów - JUDO kategoria 65 kg II miejsce
Aneta Stryjek Mistrzostwa Polski Juniorów II miejsce
Dorota Porenczuk Mistrzostwa Polski Juniorów II miejsce
Marcin Kania Mistrzostwa Polski Juniorów III miejsce
Adam Goszkowski Mistrzostwa Polski Juniorów III miejsce
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Europy II miejsce drużynowo
Z.Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Europy IV miejsce
J. Kryspin Grand PRIX Polski V miejsce w klasie 0-500
Sekcja Piłki Siatkowej Mistrzostwa Polski LOK II miejsce
Rok 1995 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Babmintona Mistrzostwa Polski Rzeszów D. Zięba - I miejsce
J. Hankiewicz gra pojedyńcza II miejsce
J. Hankiewicz R. Mateusiak gra podwójna mężczyzn II miejsce
D.Zięba Borowiec gra podwójna mężczyzn III miejsce
S.Rutkiewicz Lipińska gra podwójna kobiet II miejsce
Mirowski S. Rutkiwicz gra mieszana II miejsce
Robert Mateusiak Miedzynarodowe Mistrzostwa Węgier w Babmintona I miejsce
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie 0-500
D. Zadrożyński Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie 0-350
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski VI miejsce w klasie 0-250
P. Kondratiuk Motorowodne Mistrzostwa Polski I miesjce w klasie N-500 skuter
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski VII miejsce w klasie 0-250
Włodzimierz Różański V Miedzynarodowe Zawody Motorowodne o Memoriał im. B. Niklewskiego II miejsce w klasie 0-250

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

wolny termin Mazury

65 sezon nawigacyjny ŻKS Polon...

65 lecie ŻKS Polonez - Regaty...

Regaty o Puchar 70-lecia Klubu...

TRENING REGATOWY w 65-tą roczn...

Likwidacja Portu w Zegrzu Półn...

Sezon żeglarstwa lodowego zako...

INSPIRACJE - Śródziemnomorski ...

Regaty Sydney Hobart

Życzenia

Zobacz wszystkie aktualności »

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios