aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 65 lat KS Polonez! ŻEGLARSKI KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu!

Strona główna > Aktualności

Aktualności zdjęcie

Zdjęcie aktualnościZ głębokim żalem zawiadamiamy, że 11.02.2024 r. nasz kolega Stefan Rojewski odszedł na wieczną wachtę w wieku 83 lat.
Nabożeństwo pożegnalne odbędzie się 21.02.2024 r. o godzinie 10:40 w kościele Św. Wincentego (drewniany) na cmentarzu bródnowskim.
Stefan był członkiem naszego Klubu przez 53 lata. Znaczną część tego czasu aktywnie służył społeczności klubowiczów na różne sposoby. Był V-ce prezesem zarządu d/s organizacyjnych w latach 1996-1998, członkiem zarządu wielu kadencji w latach 1993-1996, 2005-2009, 2009-2013, 2013-2017. Przez wiele lat opiekował się portem w Zegrzu. Za swoją działalność i postawę uhonorowany tytułem Honorowy członek ŻKS Polonez oraz złotą odznaką Zasłużonego Działacza Żeglarstwa Polskiego nadaną przez PZŻ, Złotą Odznaką Warszawsko - Mazowieckiego Okręgu Związku Żeglarskiego za wieloletnią działalność w strukturach Klubu.

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

ZAWIADOMIENIE - Walne zebranie...

Z głębokim żalem żegnamy nasze...

50 bojerowe Mistrzostwa świata...

Inicjatywa promowania żeglarst...

Letni sezon regatowy - podsumo...

Sezon żeglarski zakończony...

Regaty o Błękitną Wstęgę YKP W...

Trwa jesienna część startów w ...

Sezon sekcji turystycznej - mo...

Sezon nawigacyjny w ŻKS Polone...

Zobacz wszystkie aktualności »

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios