aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 65 lat KS Polonez! ŻEGLARSKI KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu!

Strona główna > O nas > Wyniki sportowe

1951-1972 1973-1977 1978-1985 1986-1995 1996-2001 2002-2014 2015-2016

Rok 2015
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
KS Polonez - Grzegorz Penkala, Piotr Szafranek udział zawodników Klubu w Mistrzostwach Europy bojerów klasa DN - Estonia 2015 oraz w cyklu zawodów bojerowych w Polsce W polskim rankingu generalnym SFPDN - Piotr Szafranek 22 miejsce, Grzegorz Penkala 34 miejsce na 78 startujących polskich zawodników w cyklu.W rankingu międzynarodowym IDNIYRA - Piotr Szafranek 56 miejsce, Grzegorz Penkala 57 miejsce.
Piotr Szafranek, Maciej Fidecki, Piotr Powaga - s/y 60-tka Puchar Prezesa WOZŻ 4 miejsce w Klasie T 2
Piotr Szafranek, Grzegorz Penkala, Bartosz Hajdarowicz- s/y 60-tka Puchar KS Spójni 2 miejsce w Klasie T 2
Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala - s/y 60-tka Regaty Świętojańskie 3 miejsce w Klasie T 2
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala - s/y 60-tka Mistrzostwa Warszawy Jachtów Kabinowych i Odkrytopokładowych 3 miejsce w klasie T2
Piotr Szafranek Tomasz Krawczyk Grzegorz Penkala - s/y 60-tka Błękitna Wstęga YKP Warszawa 2 miejsce w klasie T2, 2 miejsce w klasyfikacji bezwzględnej
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Tomek Krawczyk - s/y 60-tka Puchar Klasy Tango 2 miejsce w klasie T 2, 4 miejsce w klasyfikacji bezwzglednej
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala Puchar Pro-Skippers 3 miejsce w Klasie T 2, 4 miejsce w klasyfikacji bezwzględnej
Marta Komorowska i Krzysztof Komorowski załoga na s/y Arbitrator Sailbookcup - dwuetapowe długodystansowe regaty morskie. I miejsce w klasie Open
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala, Tomasz Krawczyk, Maciek Fidecki, Piotr Powaga Grand Prix Warszawy 3 miejsce w Klasie T 2, 4 miejsce w klasyfikacji bezwzględnej
Rok 2016
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
KS Polonez - Grzegorz Penkala, Piotr Szafranek udział zawodników Klubu w Mistrzostwach Świata bojerów klasa DN - Szwecja 2016 oraz w cyklu zawodów bojerowych w Polsce MŚ - Piotr Szafranek 11 miejsce, Grzegorz Penkala 21 miejsce w grupie brązowej. W polskim rankingu generalnym SFPDN - Grzegorz Penkala 29 miejsce, Piotr Szafranek 32 miejsce,na 80 sklasyfikiwanych polskich zawodników w cyklu.
Grzegorz Penkala, Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz s/y 60-tka Regaty Rozpoczęcia sezonu 3 miejsce w Klasie T 2, 4 miejsce w klasyfikacji przeliczeniowej T
Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala s/y 60-tka Regaty Świentojańskie 3 miejsce w Klasie T 2, 4 miejsce w klasyfikacji przeliczeniowej T
Jacek Paluszkiewicz s/y Rozwiany Dym Regaty Świentojańskie 4 miejsce w klasie Tango
Bartosz Hajdarowicz, Rafał Floriańczy, Marcin Domański - s/y 60-tka Puchar KS Spójnia 1 miejsce w Klasie T 2, 3 miejsce w klasyfikacji przeliczeniowej T
Jacek Paluszkiewicz s/y Rozwiany Dym Puchar KS Spójnia 3 miejsce w klasie Tango
Bartosz Hajdarowicz, Rafał Floriańczy - s/y 60-tka Varsaw Sailing Days 1 miejsce w Klasie T 2
Jacek Paluszkiewicz s/y Rozwiany Dym Varsaw Sailing Days 3 miejsce w klasie Tango
Bartosz Hajdarowicz, Rafał Floriańczyk, Grzegorz Penkala s/y 60-tka Mistrzostwa Warszawa 3 miejsce w klasie T2, 2 miejsce w klasyfikacji przeliczeniowej T
Jacek Paluszkiewicz s/y Rozwiany Dym Mistrzostwa Warszawa 1 miejsce w klasie Tango
Piotr Szafranek, Tomasz Krawczyk s/y 60-tka Błękitna Wstęga YKP 2 miejsce w klasie T2
Jacek Paluszkiewicz s/y Rozwiany Dym Błękitna Wstęga YKP 2 miejsce w klasie Tango
Bartosz Hajdarowicz s/y Tukan Błękitna Wstęga YKP 3 miejsce w klasie T
Grzegorz Penkala s/y Śmigły Błękitna Wstęga YKP 4 miejsce w klasie T
Piotr Szafranek, Grzegorz Penkala,Tomasz Krawczyk s/y 60-tka Puchar KS Polonez 2 miejsce w klasie T2, 3 miejsce w klasyfikacji przeliczeniowej T
Jacek Paluszkiewicz s/y Rozwiany Dym Puchar KS Polonez 2 miejsce w klasie Tango
Rafał Floriańczyk s/y Argo Puchar KS Polonez 5 miejsce w klasie T2
Bartosz Hajdarowicz, Piotr Szafranek,Grzegorz Penkala s/y 60-tka Puchar Guzex'u 1 miejsce w Klasie T 2
Rafał Floriańczyk s/y Argo Puchar Guzex'u 5 miejsce w klasie T2

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

wolny termin Mazury

65 sezon nawigacyjny ŻKS Polon...

65 lecie ŻKS Polonez - Regaty...

Regaty o Puchar 70-lecia Klubu...

TRENING REGATOWY w 65-tą roczn...

Likwidacja Portu w Zegrzu Półn...

Sezon żeglarstwa lodowego zako...

INSPIRACJE - Śródziemnomorski ...

Regaty Sydney Hobart

Życzenia

Zobacz wszystkie aktualności »

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios