aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 65 lat KS Polonez! ŻEGLARSKI KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu!

Strona główna > O nas > Wyniki sportowe

1951-1972 1973-1977 1978-1985 1986-1995 1996-2001 2002-2014 2015-2016

Rok 1996 - Klub Sportowy Polonez - FSO (od 08.12.1985 r.)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Dariusz Zięba Mistrz Polski w Badmintonie I miejsce gra pojedyńcza
J. Hankiewicz - D. Zięba Mistrzostwa Polski w Badmintonie III miejsce, gra podwójna
R. Mateusiak - Pławecki Mistrzostwa Polski w Badmintonie III miejsce, gra podwójna
R. Mateusiak - S. Rutkiewicz Mistrzostwa Polski w Badmintonie I miejsce, gra mieszana
B. Syta - S. Rutkiewicz Mistrzostwa Polski w Badmintonie II miejsce - gra podwójna
Robert Mateusiak Międzynarodowe Mistrzostwa Rosji w Badmintonie debel II miejsce
Sekcja Motorowodna Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce drużynowo
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-250
Paweł Makowski Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-350
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-500
Włodzimierz Różański VI Międzynarodowe Zawody o Memoriał im. B. Niklewskiego IV miejsce w klasie 0-250
Witold Bartnicki VI Międzynarodowe Zawody o Memoriał im. B. Niklewskiego II miejsce w klasie 0-500
Rok 1997 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-250
Paweł Makowski Motorowodne Mistrzostwa Polski I miejsce w klasie 0-350
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski II miejsce w klasie 0-500
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Europy VIII miejsce w klasie 0-250
Paweł Makowski Motorowodne Mistrzostwa Europy VII miejsce w klasie 0-350
Dariusz Zięba Mistrzostwa Polski w Badmintonie I miejsce, gra pojedyńcza
Dariusz Zięba, Robert Mateusiak Mistrzostwa Polski w Badmintonie I miejsce, gra podwójna
Robert Mateusiak, Sylwia Rutkiewicz Mistrzostwa Polski w Badmintonie I miejsce, gra mieszana
Beata Syta, Sylwia Rutkiewicz Mistrzostwa Polski w Badmintonie II miejsce - gra podwójna
Dariusz Zięba Mistrzostwa Polski w Badmintonie Seniorów II miejsce, gra pojedyńcza
Dariusz Zięba, Robert Mateusiak Mistrzostwa Polski w Badmintonie Seniorów II miejsce, gra podwójna
Beata Syta, Bożena Haracz Mistrzostwa Polski w Badmintonie Seniorów II miejsce - gra podwójna
Sylwia Rutkiewicz, Robert Mateusiak Mistrzostwa Polski w Badmintonie Seniorów III miejsce gra mieszana
Dariusz Zięba, Robert Mateusiak Drużynowy Puchar Polski - Wrocław I miejsce, gra podwójna
Dariusz Zięba Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Obornikach Śląskich I miejsce, gra pojedyńcza
Dariusz Zięba, Robert Mateusiak Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Obornikach Śląskich I miejsce, gra podwójna
Dariusz Zięba Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Częstochowie CUP I miejsce, gra pojedyńcza
Robert Mateusiak Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Częstochowie CUP II miejsce - gra podwójna
Dariusz Zięba, Robert Mateusiak Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Częstochowie CUP I miejsce, gra podwójna
Rok 1998 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski I miejsce w klasie 0-500
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Świata IV miejsce w klasie 0-700
Witold Bartnicki Miedzynarodowe Zawody na Litwie w kalsie 0-500 I miejsce w klasie 0-500
Rok 1999 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Dariusz Zięba XXXV Mistrzostwa Poslki Seniorów w Badmintonie V miejce, gra pojedyńcza
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie 0-250
Paweł Makowski Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w kalsie 0-350
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce, w klasie 0-500
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie 0-500
Załoga Ramblera VD-274 I ogólnopolski Zlot Oldtaimerów oraz Innych Łodzi dziwnych acz Wspaniałych (Mikołajki 14-15.08) VI miejsce
Rok 2000 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-250
Krzysztof Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie 0-250
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie 0-250 (Austria) IV miejsce
Rok 2001 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO(od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Krzysztof Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie 0-250
Włodzimierz Różański Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie 0-250
Łukasz Ciołek Motorowodne Mistrzostwa Polski V miejsce w klasie J-250
Jacek Posłuszny Motorowodne Mistrzostwa Polski III miejsce w klasie skuterów wodnych JET
Maciej Szkudlarz Motorowodne Mistrzostwa Polski IV miejsce w klasie JT-250
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Europy w klasie 0-700 IX miejsce
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Świata w klasie 0-700 III miejsce
Załoga Ramblera VD-274 I ogólnopolski Zlot Oldtaimerów oraz Innych Łodzi dziwnych acz Wspaniałych (Mikołajki 25-26.08.2001) V miejsce

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

Spotkanie Wigilijne

Morskie inspiracje - coroczny ...

Zakończenie letniego sezonu na...

ŻKS Polonez w Regatach o Pucha...

65 sezon nawigacyjny ŻKS Polon...

65 lecie ŻKS Polonez - Regaty...

Regaty o Puchar 70-lecia Klubu...

Likwidacja Portu w Zegrzu Półn...

Sezon żeglarstwa lodowego zako...

INSPIRACJE - Śródziemnomorski ...

Zobacz wszystkie aktualności »

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios