aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 65 lat KS Polonez! ŻEGLARSKI KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu!

Strona główna > O nas > Wyniki sportowe

1951-1972 1973-1977 1978-1985 1986-1995 1996-2001 2002-2014 2015-2016

Rok 2002 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Świata - Janikowo VII miejsce w klasie 0-700
Rok 2003 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Witold Bartnicki Motorowodne Mistrzostwa Świata - Janikowo III miejse w klasie 0-700
Andrzej Szafranek, Jerzy Grodner - POGANIN Regaty Ramblerów Aniata 15 I mejsce
Piotr Szafranek - LUBA Regaty Ramblerów Aniata 15 II miejsce
Rok 2004 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Zygmunt Mazurek, Andrzej Lewandowski - PAPUGA I Zlot Oldpimerów Zegrze - PUCHAR woj. Mazowieeckiego I miejsce
Andrzej Szafranek, Jerzy Grodner, Piotr Szafranek - POGANIN Puchar Premiera RP III miejsce w klasie Oldtimer
Rok 2005 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Toyota Żerań CUP III miejsce w klasie Majestic 24W
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Puchar Toyoty I miejsce w klasie Majestic 24W
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Puchar MPRD SA II miejsce w klasie Majestic 24W
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Puchar Marszałka woj. Mazowieckiego I miejsce w klasie Majestic 24W
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Mistrzostwa Warszawy Jachtów Kabinowych I miejsce w klasie Majestic 24W
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Grand Prix Warszawy I miejsce w klasie Majestic 24W
KS POLONEZ Grand Prix Warszawy I miejsce w klasie Majestic 24W
Piotr Szafranek POGANIN IV zlot Oldtimerów Mikołajki VII miejsce w czasie skorygowanym
Zygmunt Mazurek, PAPUGA II Zlot Oldimerów Zegrze III miejsce
Rok 2006 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Puchar Toyoty II miejse w klasie T2
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Regaty Świętojańskie II miejse w klasie T2
Andrzej Szafranek, - POGANIN Regaty Oldtimerów o Puchar Burmistrza Rynu IX miesje w czasie skorygowanym, VI miejsce w czasie rzeczywistym
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Jachranka, regaty na porzegnanie wakacji II miejse w klasie T2
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński puchar Marszałka województwa Mazowieckiego IV miejsce w klasie Majestic 24W
Andrzej Lewandowski, Ryszard Tyczyński Błekitna Wstęga III miejse w klasie T2
Rok 2010 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Kazimierz Domański Grand Prix Warszawy III miejsce w klasie T
Rok 2011 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Kazimierz Domański Grand Prix Warszawy II miejsce w klasie T
Rok 2012 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Kazimierz Domański Grand Prix Warszawy II miejsce w klasie T
Rok 2013 - Klub Sportowy POLONEZ - FSO (od 08.12.1985 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
KS POLONEZ, Grzegorz Penkala Pierwszy w historii udział zawodników Klubu w Mistrzostwach Polski bojerów klasa DN 54 na 64 startujących
Rok 2014 - KLUB SPORTOWY POLONEZ - FSO (OD 08.12.1985 R)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
KS Polonez - Grzegorz Penkala, Piotr Szafranek Pierwszy w historii udział zawodników Klubu w Mistrzostwach Europy i Świata bojerów klasa DN - Estonia 2014 oraz w cyklu zawodów bojerowych w Polsce W polskim rankingu generalnym SFPDN - Piotr Szafranek 23 miejsce, Grzegorz Penkala 25 miejsce na 66 startujących polskich zawodników w cyklu. W rankingu międzynarodowym IDNIYRA - Grzegorz Penkala 57 miejsce, Piotr Szafranek 69 miejsce
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz Puchar WTR 6 miejsce w klasie T 2
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala Regaty Świętojańskie 4 miejsce w Klasie T 2
- - -
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala Puchar Burmistrza Wyszkowa 5 miejsce w Klasie T 2
Grzegorz Penkala, Bartosz Hajdarowicz Puchar Przewodniczącego Gmin Zalewu Zegrzyńskiego 3 miejsce w Klasie T 2
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala Mistrzostwa Warszawy Jachtów Kabinowych 4 miejsce w Klasie T2
Piotr Szafranek, Maciej Fidecki, Jacek Komorowski Regaty o Błękitną Wstęgę YKP 3 miejsce w Klasie T 2
Piotr Szafranek, Grzegorz Penkala Northman Cup 5 miejsce w sportowej klasie Maxus
Piotr Szafranek, Bartosz Hajdarowicz, Grzegorz Penkala Puchar Pro-Skipper 2 miejsce w klasie T 2, 3 miejsce w klasyfikacji bezwzglednej

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

Spotkanie Wigilijne

Morskie inspiracje - coroczny ...

Zakończenie letniego sezonu na...

ŻKS Polonez w Regatach o Pucha...

65 sezon nawigacyjny ŻKS Polon...

65 lecie ŻKS Polonez - Regaty...

Regaty o Puchar 70-lecia Klubu...

Likwidacja Portu w Zegrzu Półn...

Sezon żeglarstwa lodowego zako...

INSPIRACJE - Śródziemnomorski ...

Zobacz wszystkie aktualności »

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios