
Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania wszystkim członkom Klubu, którzy angażowali się w przygotowanie naszych jachtów do zimowania. Dziękujemy zarówno kolegom, którzy pracowali zabezpieczając jachty na Mazurach jak i zespołowi działającemu w porcie nad Zegrzem. Przypominamy, że nasza wspólna praca jest ważnym obowiązkiem dotyczącym naszego wspólnego majątku.
Facebook 
Aktualności 
Walne zebranie członków klubu ...
Podsumowanie startów w regatac...
Żeglarskie Mistrzostwa Warszaw...
Regaty o puchar ŻKS Polonez ...
Teledysk pod żaglami Poloneza!...
To już trzeci obóz skautów pod...
Srebrny Medal Bojerowych Mistr...
Regaty o puchar 70-lecia ŻKS P...
Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios