
Walne Zebranie w dniu 30.05.2021 r. przyjęło sprawozdania władz Klubu i je zatwierdziło. Zarząd uzyskał absolutorium. Przeprowadzono wybory.
Prezesem Zarządu na kolejną kadencję wybrano Piotra Szafranka. Członkami Zarządu wybrano: Andrzeja Szypołowskiego, Macieja Fideckiego, Bartosza Hajdarowicza i Tomasza Krawczyka.
Na członków Sądu koleżeńskiego wybrano: Jerzego Stoleckiego, Lecha Grlelę, Krzysztofa Strupczewskiego i Marka Zaranka.
Facebook 
Aktualności 
Walne zebranie członków klubu ...
Podsumowanie startów w regatac...
Żeglarskie Mistrzostwa Warszaw...
Regaty o puchar ŻKS Polonez ...
Teledysk pod żaglami Poloneza!...
To już trzeci obóz skautów pod...
Srebrny Medal Bojerowych Mistr...
Regaty o puchar 70-lecia ŻKS P...
Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios