aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 65 lat KS Polonez! ŻEGLARSKI KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu!

Strona główna > Aktualności

Aktualności zdjęcie

Zdjęcie aktualnościPort Szanta stał się naszym tymczasowym portem w oparciu o który, realizować będziemy zadania statutowe ŻKS Polonez nad Zalewem Zegrzyńskim.
Członkowie Klubu, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w konieczności likwidacji dotychczasowego portu, zostali zaproszeni na uroczystą kolację. Podczas uroczystego spotkania została podniesiona bandera na klubowej jednostce s/y Polonezka. Tym samym oficjalne i uroczyste rozpoczęcie 65-tego sezonu nawigacyjnego w ŻKS Polonez stało się faktem. Podczas kolacji wspomniano mi o znanej i cenionej w świecie żeglarskim postaci Igora Rubinkowskiego, który odszedł na wieczną wachtę. Igor Rubinkowski był cenionym sędzią, zdobywcą tytułu mistrza Warszawy w klasie Omega i dwukrotnie w bojerowej klasie DN. Przez wiele lat był członkiem YKP ale również był członkiem naszego Klubu… Podczas spotkania doceniono również symbolicznie kilka osób, które wniosły w ostatnim czasie szczególny wkład w budowanie naszego Klubu.

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

Sezon żeglarstwa lodowego w ŻK...

I miejsce w Klasie T2 dla ŻKS ...

BRĄZOWY MEDAL W MISTRZOSTWACH ...

Co słychać w Klubie?

Honorowe Odznaki PZŻ dla człon...

ZAWIADOMIENIE - WALNE ZEBRANIE...

Sezon zawodów żeglarstwa lodow...

Złote Odznaki WOZŻ dla członkó...

Boże Narodzenie

Koniec letniego sezonu żeglars...

Zobacz wszystkie aktualności »

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios