
Nasi wychowankowie wrócili z kolejnego morskiego rejsu na s/y Zawisza Czarny. Pod okiem oficera wachtowego Macieja Fideckiego poznawali tajniki morskiego żeglarstwa. Wypływali ponad 450 Mm, odwiedzili duńskie porty: Nexo, Christianso, Kopenhaga, Helsingor. W sprzyjających bałtyckich warunkach przygotowują się do egzaminu na patent j.st.m.
Facebook 
Aktualności 
Walne zebranie członków klubu ...
Podsumowanie startów w regatac...
Żeglarskie Mistrzostwa Warszaw...
Regaty o puchar ŻKS Polonez ...
Teledysk pod żaglami Poloneza!...
To już trzeci obóz skautów pod...
Srebrny Medal Bojerowych Mistr...
Regaty o puchar 70-lecia ŻKS P...
Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios