
Nasza maszoperia sportowa zakończyła sezon letnich treningów i startów. Dwie załogi punktowały w Grand Prix Warszawy jachtów kabinowych w klasie T2. Pierwsza załoga ze sternikiem Piotrem Szafrankiem uplasowała się na trzecim miejscu za cały sezon. Druga załoga ze sternikiem Bartkiem Hajdarowiczem punktowała na miejscu piątym.
Facebook 
Aktualności 
Walne zebranie członków klubu ...
Podsumowanie startów w regatac...
Żeglarskie Mistrzostwa Warszaw...
Regaty o puchar ŻKS Polonez ...
Teledysk pod żaglami Poloneza!...
To już trzeci obóz skautów pod...
Srebrny Medal Bojerowych Mistr...
Regaty o puchar 70-lecia ŻKS P...
Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios