
Miło nam poinformować, że decyzją Zarządu WOZŻ w postaci Uchwały 2/10/2021 zostały przyznane Złote Odznaki WOZŻ dla naszych kolegów klubowych: Andrzeja Szypołowskiego, Bogdana Andrzejewskiego i Macieja Fideckiego. Odznaki przyznawane są w uznaniu za wybitne zasługi na rzecz żeglarstwa Polskiego. W przypadku naszych kolegów doceniona została wieloletnia praca społeczna we władzach Klubu. Serdeczne gratulacje dla kolegów!
Facebook 
Aktualności 
Walne zebranie członków klubu ...
Podsumowanie startów w regatac...
Żeglarskie Mistrzostwa Warszaw...
Regaty o puchar ŻKS Polonez ...
Teledysk pod żaglami Poloneza!...
To już trzeci obóz skautów pod...
Srebrny Medal Bojerowych Mistr...
Regaty o puchar 70-lecia ŻKS P...
Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios