
Coroczny, tym razem VI Nowodworski rejs STS Pogoria za nami.
Kolega Maciej Fidecki pełniąc funkcję oficera, nadzorując prace wachty spędził 76 h w morzu, kilka w 8B. Łącznie nawinięto na logu 291 Mm. Żaglowiec, pod dowództwem Anny Kiełbik-Piwońskiej odwiedził porty Civitavecchia, Porto Azzurro, Imperia oraz kotwicowisko Macinaggio.
Facebook 
Aktualności 
Walne zebranie członków klubu ...
Podsumowanie startów w regatac...
Żeglarskie Mistrzostwa Warszaw...
Regaty o puchar ŻKS Polonez ...
Teledysk pod żaglami Poloneza!...
To już trzeci obóz skautów pod...
Srebrny Medal Bojerowych Mistr...
Regaty o puchar 70-lecia ŻKS P...
Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios