aktualności o nas flota rezerwacje kursy galeria kontakt
”Żeglowanie … sport przestrzenny uprawiany dla własnej sprawności fizycznej, dla godziwego spędzania wolnego czasu, dla odnowienia sił po pracy zawodowej, poznania piękna jezior, rzek i mórz.” Włodzimierz Głowacki - Wspaniały Świat Żeglarstwa 60 lat KS Polonez! KLUB SPORTOWY POLONEZ - Witamy na oficjalnej stornie Klubu w nowej odsłonie!

Strona główna > O nas > Wyniki sportowe

1951-1972 1973-1977 1978-1985 1986-1995 1996-2001 2002-2014 2015-2016

Rok 1951 - PIERWSZE KOŁA SPORTOWE BUDOWNICZYCH FSO
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Bogdan Siermiecki Regaty Bojerowe I. miejsce
Adam Niepokojczycki Regaty Bojerowe II. miejsce
Eugeniusz Moroz Regaty Bojerowe Rekord szybkości
Janusz Sokołowski Bojery kandydat na M. Europy
J. Rubinkowski Żeglarskie Mistrzostwo Polski Mistrz Polski w klasie
K. Olbryś Żeglarskie Mistrzostwa Warszawy Mistrz Polski w klasie
Rok 1956 - KLUB SPORTóW WODNYCH FSO
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Sekcja Żeglarska Regaty Żeglarskie I. miejsce drużynowo
Adam Niepokojczycki, Janusz Pacholczyk, Janusz Niedzielski, Leonard śliwka Sekcja Żeglarska w Sezonowej Punktacji Stołeczna KKF wytypowała sekcję do Kadry Narodowej
Rok 1957 - KLUB SPORTOWY STAL PRZY FSO
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
Eugeniusz Cabaj Żeglarskie M. Polski Mistrz Polski w klasie W
Andrzej Gajewski Żeglarskie M. Polski II. miejsce Kl.W
J. Rubinowicz Żeglarskie M. Polski IV. miejsce Kl.W powołany do Kadry Narodowej na 1958r.
Elwira Soroczyńska Mała Olimp. Łyżw. %^|^%
Rok 1957 - Klub Sportowy STAL przy FSO (1957 r do 1969 r)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
J. Rubinkowski Żeglarskie Mistrzostwo Polski Mistrz Polski w klasie STAR
A. Gajewski Żeglarskie Mistrzostwo Polski Vice mistrz w klasie
J. Rubinkowski Żeglarskie Mistrzostwa Warszawy Mistrz Warszawy klasy W.
K. Olbryś Żeglarskie Mistrzostwa Warszawy Mistrz Polski w klasie
Rok 1970 - Robotniczy Klub Sportów Wodnych STAL przy FSO (09.04.1970 r. do 09.04.1972 r.)
Zawodnik Ranga zawodów Klasyfikacja
A. Puczyński Żeglarskie Mistrzostwa Juniorów Warszawy Mistrz Warszawy Juniorów
A. Korycki Żeglarskie Mistrzostwo Polski V-ce Mistrz Warszawy Juniorów
P. Tyszkiewicz Żeglarska Olimpiada Młodzierzy I miejsce w klasie
T. Plaseta Żeglarska Olimpiada Młodzierzy II Miejsce w klasie
A. Suproń Mistrzostwa Świata w Zapasach Brązowy Medal - późniejszy mistrz świata

Symbol       Facebook       Symbol

Symbol Aktualności       Aktualności       Symbol Aktualności

Publikacja projektu statutu i ...

Zawiadomienie o Nadzwyczajnym ...

Dobre wyniki sportowe zawodnik...

Inspiracje - Mistrzostwa Polsk...

Odznaczenia w klasie DN

Inspiracje - "Bałtyk jesienią ...

Publikacja Projektu Statutu ŻK...

Załogi KS Polonez w Mistrzostw...

Wiosenna cześć Grand Prix Wars...

Udany sezon żeglarstwa lodoweg...

Grand Prix 2016 w T2 dla Polon...

KS Polonez organizatorem Regat...

Nasza aktywność na Mazurach...

Oferta dzierżawy nieruchomości...

Wyróżnienie dla KS Polonez...

Design: Piotr Kojtek | Kodowanie html i cms: Kalais Studios